Magda

Świetny krem. Już od liceum miałam cellulit. Stosowałam różne kremy i sposoby, ale nigdy nie było efektu wow. W końcu sięgnęłam po Vialise i byłam w szoku. Cellulit naprawdę się zmniejszył. Używam go od ok. 3 tygodni i skóra jest o wiele gładsza. Cellulitu prawie nie widać. Niebo a ziemia!

Gosia

10/10! Przetestowałam chyba wszystkie kremy na cellulit dostępne na rynku, więc mogę coś na temat Vialise napisać. To jak dotąd najlepszy krem, jakiego używałam. Skóra po nim jest miękka, gładka, nawilżona i miła. Ale co najważniejsze, mój cellulit zniknął! Nie mam się do czego przyczepić, to mój ideał.

Iwona

Szczerze mówiąc nigdy nie wierzyłam w kremy antycellulitowe. Zresztą faktycznie miałam jakieś drobne nierówności na udach, ale nie przejmowałam się tym aż tak bardzo. Jakiś czas temu zaczęłam interesować się naturalną pielęgnacją. Szukałam jakiegoś dobrego balsamu do ciała. Wegańskiego, o naturalnym składzie. Tak trafiłam na Vialise. Co prawda opisywany był jako antycellulitowy, ale miał też składniki nawilżające, więc postanowiłam się skusić. I doznałam szoku! Moja skóra była nie tylko nawilżona, ale po jakiś kilku tygodniach zauważyłam, że cellulit zniknął! Nie myślałam, że kiedyś to powiem, ale ten krem naprawdę działa.

Kasia

Co tu dużo pisać. Używałam Vialise i mój cellulit zupełnie zniknął. Do tego skóra jest wypielęgnowana, gładka i piękna. Polecam serdecznie!

Oliwia

Super krem. Nie dość, że faktycznie zmniejsza cellulit, to jeszcze szybko się wchłania i nawilża. Nie zostawia lepkiej warstwy na skórze i pachnie bardzo naturalnie, delikatnie. Jest super. Moja bardzo wrażliwa skóra go pokochała.

Patrycja

To idealny krem antycellulitowy. Super wygładza skórę (u mnie skóra jest o wiele gładsza, a używam kremu od ponad miesiąca), jest bardzo wydajny, ma fajną konsystencję. Skóra po nim jest tak przyjemna, że mam ochotę cały czas jej dotykać. No ale najważniejsze, że zaczął się sezon wakacyjny, a ja wreszcie nie wstydzę się wyjść na plażę.