krem-vialise.pl

krem-vialise.pl – moda, uroda, lifestyle

noworoczne spotkanie
Lifestyle

Gdzie zorganizować noworoczne spotkanie rodzinne w Warszawie?

Podczas gdy w ramach zwyczajnych spotkań lub wyjść ze znajomymi „standardowa”restauracja będzie w pełni wystarczająca, to w przypadku wyjątkowych okazji (np. noworoczne spotkanie czy uroczystość rodzinna) warto wybrać lokal klasy premium. Odpowiednia decyzja w tym zakresie sprawi, że spotkanie przebiegnie w wyjątkowej atmosferze i zapewni niepowtarzalne wrażenia.

Restauracja „U Fukiera”– dlaczego warto wybrać właśnie to miejsce w Warszawie?

Wieloletnia, sięgająca jeszcze czas sprzed drugiej wojny światowej historia działalności sprawia, że Restauracja „U Fukiera”to najwyższy poziom wśród warszawskich restauracji. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nad wysoką jakością obsługi oraz oferowanych dań czuwa tu sama Magda Gessler.

Restauracja „U Fukiera”to miejsce wprost idealne na uroczyste spotkanie rodzinne. Za wyborem tego miejsca przemawia choćby fakt, że znajdziesz tu tradycyjne polskie potrawy oraz przepyszne desery. Bogate menu restauracji sprawia, że wszyscy, zarówno ci starsi, jak i nieco młodsi, znajdą tu coś idealnego dla siebie.

Menu Restauracji „U Fukiera”obejmuje przede wszystkim takie potrawy i przysmaki jak:

  • tradycyjne zupy (flaki, barszcz czerwony, rosół),
  • dania główne (kotlety cielęce i schabowe, kaczka, antrykot, łopatka jagnięca),
  • różnorodne dodatki (tatar po polsku z polędwicy, śledź w zaprawie selerowej, pasztet z dziczyzny, krewetki, sałatki),
  • desery (szarlotka, krakowski sernik z rodzynkami i inne ciasta, ale także wyroby cukiernicze takie jak np. pączki z konfiturami owocowymi).

Całości dopełnia obszerna karta win. Ponadto, niebagatelną rolę odgrywa wystrój tego wyjątkowego miejsca. Salę restauracyjną wypełniają staroświeckie meble, a liczne znajdujące się tu obrazy, rośliny oraz gustowne dodatki (w tym m.in. płonące świece oraz figurki) sprawiają, że Restauracja „U Fukiera”to miejsce nie tylko ekskluzywne, ale także przytulne.

Restauracja „U Fukiera”to miejsce idealne nie tylko na spotkania noworoczne i rodzinne

Wielki prestiż Restauracji „U Fukiera”sprawia, że miejsce to jest idealne nie tylko w przypadku uroczystości prywatnych, ale także – a może nawet w szczególności – oficjalnych spotkań biznesowych. Jeśli pragniesz, by Twój obecny lub potencjalny kontrahent poczuł się wyróżniony, koniecznie zorganizuj spotkanie właśnie w Restauracji „U Fukiera”. Oryginalny klimat tego wyjątkowego, zacisznego miejsca sprawi, że spotkanie biznesowe odbędzie się w dobrej atmosferze i pozwoli na zbudowanie zaufania, czyli fundamentu niezbędnego do udanej współpracy. Restauracja Magdy Gessler U Fukiera zaprasza!

Artykuł sponsorowany