krem-vialise.pl

krem-vialise.pl – moda, uroda, lifestyle

Oczyszczanie skóry głowy aquapure
Zdrowie

Oczyszczanie skóry głowy aquapure — czym jest?

Nasz codzienny tryb życia sprawia, że codziennie narażeni jesteśmy na kontakt z brudem i zarazkami. Zwłaszcza żyjąc w mieście, oddech miasta w postaci spalin otacza nas na każdym kroku. Dodatkowo częste nakrycie głowy lub źle dobrane kosmetyki do włosów i skóry głowy sprawiają, że coraz więcej osób męczy się z przetłuszczającymi włosami i łupieżem. Skórze należy się porządne oczyszczanie, które pozbędzie się różnych nieczystości i wpłynie na zdrowy wygląd włosów. Taki efekt daje peeling skóry głowy aquapure. 

Aquapure — co warto wiedzieć? 

Peeling aquapure wykonany w klinice trychologicznej w Gdańsku, poprawia ukrwienie mieszka włosowego oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. Taki zabieg można wykonywać również przy wrażliwej skórze głowy, gdyż hydropeeling niweluje stany zapalne. Zabieg wykonany jest w klinice SMP Hair Clinic w Gdańsku pod okiem specjalisty lub specjalistki, która ma niezbędną wiedzę z tego, jak należy oczyścić skórę głowy. Przy hydropeelingu aquapure nie trzeba się przygotowywać. Zabieg trwa 30 minut, a jego koszt wynosi około 200 złotych. 

Jakie wskazania do peelingu? 

O skórę głowy warto dbać, gdyż nieleczone schorzenia i dolegliwości mogą eskalować i doprowadzić do poważniejszych problemów, jak chociażby wypadanie włosów. Na hydropeeling warto zdecydować się w sytuacji kiedy mamy problem z łupieżem suchym, tłustym, świądem skóry, łojotokowym zapaleniem skóry, nadmiernym wypadaniem włosów lub zanieczyszczeniem skóry. Zabieg jest bezbolesny i przynosi efekty już po wyjściu z gabinetu, czyta skóra i pobudzone mieszki to wpływa na estetykę włosów. 

Zabieg infuzji tlenowej 

Hydropeeling może zostać połączony z zabiegiem infuzji tlenowej. Zabieg ten polega na podaniu do skóry głowy substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Co to daje? Łatwiejszy dostęp substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry. Wszystkie te substancje mają działania przeciwzapalne, antybakteryjne i antyoksydacyjne i stworzone są na bazie naturalnych roślin jak melisa, mięta, czarny bez, kasztanowiec, lawenda, itp. Po wykonanym zabiegu skóra głowy zostaje dotleniona, pobudzona, stany zapalne zaczną się łagodzić, a praca gruczołów łojowych zostanie wyciszona. Zabieg trwa 30 minut. 

Wykonując oba zabiegi można dokładnie oczyścić skórę głowę, co ma odpowiedni wpływ na wygląd włosów, a tym samym naszą samoocenę. Z usługi aquapure i infuzji tlenowej można skorzystać w gabinecie trychologicznym w Gdańsku SMP Hair Clinic przy ulicy Tadeusza Sygietyńskiego 3.