krem-vialise.pl

krem-vialise.pl – moda, uroda, lifestyle

Zakupy

Elegancki prezent dla mężczyzny – co kupić?

Dzień ojca lub dziadka, urodziny, święta, imieniny – to okazje na które wręcza się mężczyzną prezenty. Zdarza się, że jest to zadanie niełatwe. Dla kobiety prezent w postaci kwiatów czy perfum, to zawsze strzał w dziesiątkę. Co jednak kupić mężczyźnie by było funkcjonalne i eleganckie?

Perfumy lub woda kolońska

Eleganckie prezenty dla mężczyzn można znaleźć w drogeriach sklepowych. Schludnie i szykownie zapakowane perfumy o mocnym, męskim zapachu, wpadną w gust obdarowywanemu mężczyźnie – bez względu czy jest to nasz ojciec, mąż czy kolega z pracy.
Wśród wielu męskich marek perfum, nie ma nic bardziej charakterystycznego jak woda kolońska. Kojarzona z luksusem i męskością o wyrazistym zapachu, który niekiedy przyprawia kobiety o pozytywne zawroty głowy, świetnie nada się jako prezent.

Akcesoria do ubioru

Elegancki pan z wdziękiem przyjmie w prezencie spinki do mankietów, dobrane z pieczołowitą starannością lub modny krój krawatu. Warto wtedy zadbać o dokładność. Chcemy, żeby prezent się podobał i był używany nie tylko z grzeczności. Posiedzenie chwilę nad dobraniem krawatu pasującego do garnituru mężczyzny jest konieczne. W razie problemów można przekonsultować sprawę z osobami pracującymi w sklepach z dodatkami i garniturami. Profesjonalnie podejdą do tematu i w razie trudności polecą motywy modne i popularne.

Alkohole

Kobietom wręcza się zapakowane z klasą słodkie wina. Dla mężczyzn oferuje się mocniejsze trunki – rum, whisky czy burbon. Elegancko zapakowany alkohol ucieszy oko i kupki smakowe każdego mężczyzny. W temacie alkoholi może również przydać się zestaw do whisky albo inne klasyczne szkło, w którym pije się napoje alkoholowe.

Cygara

Palący cygara dżentelmeni to typowy obrazek z filmów o biznesmenach albo gangsterach. Cygaro może przypaść do gustu nie tylko palącym mężczyznom, ale i znawcom, ciekawych nowych doświadczeń. Ładnie zapakowane cygara kojarzą się z luksusem i prestiżem, co spodoba się obdarowywanemu mężczyźnie.

Hobby

Każdy z nas ma jakieś zainteresowanie, które spełnia w wolnym czasie. W przypadku gdy prezent chcemy podarować swojemu ojcu czy mężowi, możemy sprawić im przyjemność dbając o ich hobby. Mały dodatek do majsterkowania, książka ulubionego autora albo płyta słuchanego chętnie zespołu – to tylko kilka pomysłów jakie można wziąć pod uwagę w tym przypadku. Prezent elegancko można zapakować w dekoracyjny papier i dorzucić bombonierkę. Osobisty prezent cieszy najbardziej, pokazując jubilatowi jak bardzo dobrze go znamy.